Ми робимо Ваш бізнес успішним
Свіжі рішення для бізнесу

Ласкаво просимо!

Ми вітаємо Вас на сайті УЖГОРОДСЬКОГО КОНСАЛТИНГОВОГО ЦЕНТРУ. Тут Ви зможете отримати інформацію про компанію, її послуги в сфері консалтингу, дослідити проекти, що можуть Вас зацікавити і які пропонуються до реалізації, зв’язатись зі спеціалістами та партнерами для поліпшення Вашого бізнесу! Ми пропонуємо Вам свіжі рішення!

Про консалтинг

Що таке консалтинг?

В діяльності будь-якої організації чи компанії виникають проблемні ситуації, наприклад, інтенсивного зросту чи стагнації, зміни ринку. Дані ситуації викликають достатньо проблем, які потребують негайного вирішення. В цей період керівники та/чи власники компаній стикаються з низкою проблем та необхідністю їх вирішення. Саме задля об’єктивної оцінки та правильної реакції в ситуації, що розхитала організацію, допомагають консалтингові (консультаційні) послуги.

Як проводиться консалтинг?

Надання косалтингової послуги починається з аналізу стану справ в організації/фірмі, порівняння всіх внутрішніх характеристик, а також внутрішньої організації із зовнішньою ситуацією та проблемою, що виникла. Також провадиться аналіз роботи всіх співробітників з різних підрозділів компанії та налагодження колективної роботи задля найбільш ефективного усунення проблемної ситуації.

Що отримуємо в результаті?

В результаті отримуємо детальний аналіз ситуації, що виникла на фірмі/підприємстві, а також розробку ефективних рекомендацій щодо змін у подальшій управлінській роботі та підвищення фінансової ефективності підприємства.